Harmony Visage

Cenník

Úprava obočia 3,00 €
Farbenie obočia 3,00 €
Farbenie rias 3,00 €
Pánske obočie 4,00 €
Denné líčenie 15,00 €
Večerné líčenie 20,00 €
Svadobné líčenie 25,00 €
Povrchové čistenie 1,50 €
Peeling 2,00 €
Zmäkčovač 2,00 €
Sérum 2,00 €
Ampulka 4,00 €
Maska 4,00 €
Ozonizér (1 bod) 0,40 €
Ozonizér (celá tvár) 2,00 €
Skin scrubber – čistenie, peeling(bez ampulky) 4,00 €
Ultrazvuk – vpravovanie látok(bez ampulky) 3,00 €
Masáž tváre, krku a dekoltu 15,00 €
Mikromasáž očného okolia 11,00 €
Depilácia – horná pera 2,00 €
Depilácia – brada 2,00 €
Depilácia – podpazušie 4,50 €

 

BIOLINE

luxusná talianska kozmetika, ktorá využíva silu prírody a modernej technológie. Produkty vysokej kvality sú vyvinuté tak, aby chránili a rozvíjali krásu spojením prírody a moderných technológií. Bioline používa najmodernejšie aktívne látky získavané z prírodných zdrojov ako sú rastlinné extrakty, výťažky z ovocia, kvetín a aktívne látky z mora. Bioline sa drží na špičke vo využití novej biotechnológie. V produktoch začal ako prvý využívať nanotechnológie, čo zabezpečuje prienik aktívnych látok až do hĺbky pleti, kde ovplyvňujú jej stav a kvalitu.

Dĺžka kompletných ošetrení je cca 1,5 až 2hod.

Perfect age - 35,00 €

vyživujúce a spevňujúce ošetrenie pre pokožku so známkami starnutia, stratou pružnosti a jemnosti. Je ideálne pre ošetrenie zrelej, unavenej a nevyživenej pokožky.

(povrchové čistenie, peeling, úprava obočia, sérum, masáž tváre, krku a dekoltu, maska, zapracovanie ampulky prístrojom, krém)

Most hydrating - 35,00 €

hĺbkovo hydratačné ošetrenie s kyselinou hyaluronovou. Je vhodné na dehydratovanú pokožku so stratou jemnosti a žiarivosti. Podporuje tvorbu zásob vody a súčasne pokožku revitalizuje.

(povrchové čistenie, peeling, úprava obočia, sérum, masáž tváre,krku a dekoltu, maska, zapracovanie ampulky prístrojom, krém)

Sweet relief - 35,00 €

ukľudňujúce ošetrenie na citlivú a kuperóznu pleť. Je vhodné pre precitlivenú pleť so sklonom k podráždeniu a začervenaniu, tiež pre pleť s praskaním žiliek. Línia neobsahuje žiadne alergény.

(povrchové čistenie, peeling, úprava obočia, sérum, ukľudňujúca masáž, maska, ampulka, krém)

Primaluce - 35,00 €

bieliace a exfoliačné ošetrenie na báze chemického peelingu(AHA kyseliny). Je vhodné pre pleť s pigmentovými škvrnami alebo známkami starnutia. Premení pleť na hodvábnu, hladkú a rozjasnenú.

(povrchové čistenie, úprava obočia, AHA peeling, maska, bieliace sérum, krém)

Purifying - 31,00 €

čistiace ošetrenie pre mastnú alebo zmiešanú pleť so sklonom k akné. Reguluje vylučovanie mazu, znižuje šírenie baktérií a vznik zápalov. Obnovuje správnu úroveň kyslého PH pokožky.

(povrchové čistenie, úprava obočia, peeling, zmäkčenie, čistenie prístrojom Skin scrubber, ozonizér, maska, krém)

Details of Beauty - 37,00 €

omladzujúce ošetrenie s rastlinnými kmeňovými bunkami zamerané na okolie oči a pier. Línia minimalizuje vrásky, posilňuje tkanivo viečok, zmierňuje príznaky stárnutia, eliminuje opuchy pod očami a tmavé kruhy.

(povrchové čistenie, úprava obočia, peeling, maska, retinolová perlička, jemná masáž, krém)

24.7 Naturalbalance - 33,00 €

starostlivosť o pleť inšpirovaná prírodou. Využíva rastliny, ktoré sú zdrojom vitamínov, minerálov a okysličujúcich látok. Navracia pleti rovnováhu a spomaľuje jej starnutie.

(povrchové čistenie, úprava obočia, exfoliácia, tonizácia, sérum, masaž tváre, krku a dekoltu, maska, krém)

Lifting code - 69,00 €

exkluzívne ošetrenie zaručí vyplňujúci lifting a zvýraznené kontúry tváre. Obsahuje 2 druhy kolagénu, kyselinu hyaluronovú, vyplňujúce polyméry, antarktické morské riasy a vzácne rastlinné oleje, ktoré minimalizujú vrásky a ryhy, zdôrazňujú vnútorný vyplňujúci efekt.

(povrchové čistenie, peeling, serum, emulzia, masáž tváre, krku a dekoltu, maska, krém)

De-Ox - 55,00 €

 

ALISSA BEAUTÉ

 

Anti-ageing DNA - 31,00 €

jedinečné omladzujúce ošetrenie, ideálne pre ženy po 40-ke. Je určené pre pleť so známkami starnutia vplyvom hormonálnych zmien. Línia prinavrácia pleti pevnosť, pružnosť a vitalitu vďaka fytoestrogénom zo sóje.

(povrchové čistenie, exfoliáčna maska, úprava obočia, bioaktívna látka, masáž tváre, krku a dekoltu, zapracovanie séra prístrojom, maska, krém)

Lifting Boost - 37,00 €

liftingové ošetrenie, zamerané na okolie očí a pier. Aktívne látky ako formula hadieho jedu, kmeňové bunky z argánu, kyselina hyaluronová a peptidy zabezpečia okamžité vypnutie pleti, vyplnenie mimických vrások a redukciu opuchov pod očami.

(povrchové čistenie, peeling, úprava obočia, maska, sérum, masáž tváre, krku a dekoltu, krém)

Energy Life - 30,00 €

 

Diamantová mikrodermabrázia 25,00 €

Je to neinvazívna metóda, počas ktorej sú odumreté bunky a nečistoty na povrchu pokožky odstraňované pomocou špeciálnych násadcov z technického diamantu. Vďaka odstráneniu nečistôt sú póry uvoľnené a pleť pôsobí zdravšie. Pri ošetrení dochádza k naštartovaniu tvorby nových buniek a zároveň je stimulovaná tvorba kolagénu. Vďaka tomu zostáva pleť hladšia, pružnejšia a pôsobí mladším a zdravším dojmom. Táto metóda je tiež úspešne využívaná pri redukcii pigmentových škvŕn a pri liečbe jaziev po akné.

(povrchové čistenie, diamantová mikrodermabrázia, maska, krém)

MICROBLADING 3D DIZAJN OBOČIA - 130,00 

(korekcia v cene)

PERMANENTNÝ MAKE-UP OBOČIA - 130,00 €

(korekcia - 20,00 €)

POWDER BROWS(PÚDROVÝ EFEKT) - 150,00 €

(korekcia - 20,00 €)

 

Aktuality

Kontakt

Harmony Visage
Horná 61/A
97401 Banská Bystrica

Telefón: +421 908 363 725
Email: info@harmonyvisage.sk
Web: harmonyvisage.sk